Vitajte v slovenskej drevenici na Dúžavách

Zažite atmosféru, keď sa ráno prebudíte a počujete iba spev vtákov a šum okolitých lesov


O nás

Chata Dúžavy

 je rodinnou drevenicou, kde  môže nájsť každý návštevník pohodu  a kľud, aby si oddýchol.  Túto  pohodu vytvára jednak zrubová stavba terchovských majstrov, ale aj prekrásne  prostredie Bielych Karpát pod Vršateckými  bradlami a zrúcaninou, kedysi majestátneho  hradu.
Na  chatu sa dá dostať autom a nachádza sa len 5 km od diaľnice (výjazd Ilava, Lednické Rovne, ďalej smer Lednické Rovne).

V našej rodinnej drevenici, si každý nájde zaslúžený relax a pokoj. Chata ponúka ubytovanie v súkromí a to v jednej 3-lôžkovej izbe a v štyroch 4-lôžkových izbách. Každá z izieb má vlastné sociálne zariadenie (sprcha, toaleta) a WiFi pripojenie na internet. Chatu si môžete prenajať samostatne po izbách alebo ako celok.

Na prízemí chaty sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, ktorá slúži aj ako jedáleň. Nechýba tu ani kompletne zariadená kuchyňa s vybavením na prípravu vlastnej stravy. Recepciu nájdete vo vestibule, kde je taktiež toaleta pre hosti v spoločenskej miestnosti. Na chate si môžete zahrať stolný futbal a vo dvore za chatou je pre Vás postavené ihrisko vhodné na loptové hry (futbal, volejbal, nohejbal), trampolína a ohnisko na opekanie ...